Dárky k narozeninám pro muže

Dárky k narozeninám pro muže

Dárky k narozeninám pro muže bývají často složitou záležitostí. Vybrat něco příhodného a originálního pro partnera není snadné. Ale při výběru nějakého pěkného dárku k narozeninám se dá využít skutečnosti, že muži mají rádi recesi a pokud jim darujete něco, co je pobaví, neuděláte chybu. Je váš přítel nadšený golfista, celý den pracuje u počítače nebo si rád pochutnává na nějakém dobrém pití. V nabídce našich originálních dárků si každý přijde na své a může vybrat takový, který odpovídá přesně vašim představám.

Dárky k narozeninám pro muže

Většina mužů se ráda napije nějakého dobrého alkoholu. A co takhle si nějakou tu party zpestřit se zábavnou alkoholovou ruletou. Stačí si jen vybrat správné pití, roztočit ruletu a ta správná zábava může začít. Každý zapálený golfista bude jistě nadšen z originálního WC golfu. No uznejte, jak lépe strávit čas na záchodě než tréninkem golfu, a to jak dlouho chcete. Pobavíte se a ještě přitom můžete sedět. Jen pozor, abyste se pak v „oné místnosti“ nezapomněli na moc dlouho.

Startovní set podnikatele

Dárky k narozeninám pro muže Má váš kamarád nebo známý ambice rozjet vlastní podnikání? Pomožte mu touto sadou pro ...

Více informací >>

Otvírák s počítadlem

Dárky k narozeninám pro muže Tento otvírák vám to pěkně spočítá. Tedy alespoň počet piv které jste otevřeli. Počet využití této ...

Více informací >>

USB holící strojek

Dárky k narozeninám pro muže Zarostlé vousy potřebují holit i uživatelé počítačů. Pomozte kamarádovi nebo kolegovi, ...

Více informací >>

Spolupracujeme

2010 © Dárky k narozeninám created by StyleWeb.cz | Originální dárky, gadgets, vychytávky